Kiskonen jätkab Prantsusmaa amatöörmeeskonnas

2022. aastal jätkab 24-aastane Siim Kiskonen sõitmist Prantsusmaa amatöörklubis EC Saint-Erienne Loire.

Kiskonen ei saavutanud tänavu ühtki võitu, kuid jõudis viiel Prantsusmaa võidusõidul pjedestaalile. Neist neljal korral tuli leppida teise kohaga. UCI võistlustelt sai eestlane parima tulemuse hooaja viimaselt sõidult Paris-Mantes Cycliste (UCI 1.2), kus pälvis neljanda koha. Balti keti velotuuril sai Kiskonen kokkuvõttes kümnenda tulemuse.

Lisaks Kiskonenile liituvad meeskonnaga uuel hooajal siiani Eesti profimeeskonnas Ampler Development Team sõitnud Antti-Jussi Juntunen ja Kristers Ansons. Kokku on tiimis 17 ratturit. Noorim neist on 18-a ja vanim 28-aastane.