Kirke Reier võitis Poolas naisjuunioride grupisõidu

Eesti naiste maanteeratturite koondis sõitis Poolas taas võidu. Grupisõidus pälvis Kirke Reier juunioride arvestuses esikoha.

88,4-kilomeetrises grupisõidus pälvis Reier soolovõidu ajaga kaks tundi, 23 minutit ja 11 sekundit. Peagrupp finišeeris 14 sekundit hiljem, kus võtsid kodupubliku rõõmuks endale teise ja kolmanda koha Maja Tracka ja Olga Wankiewicz. Elina Tasane sai seitsmenda koha. Annabrit Prants tulemust kirja ei saanud.

Naiste 110,5-kilomeetrise grupisõidu võitis poolatar Karolina Kumiega ajaga kaks tundi, 58 minutit ja 14 sekundit. Teise koha sai Karolina Karasiewicz ja kolmanda Kaja Rysz. Kristel Sandra Soonik sai grupifinišis seitsmenda koha. Silvia Türkson ületas lõpujoone 23. positsioonil. Liis Jääger tulemust kirja ei saanud. Aktiivseima ratturi arvestuses pälvis Soonik kolmanda koha.

Päev varem sõidetud 15-kilomeetrises eraldistardist sõidus sai Tasane juunioride seas kaheksanda koha, kaotades võitjale Maja Wroblweskale ühe minuti ja 22 sekundiga. Kirke Reier (+1.34) sai 11. ja Annabrit Prants (+2.37) 21. koha.

Naiste 22-kilomeetrise temposõidu võitis poolatar Karasiewicz ajaga 31 minutit ja 57 sekundit. Soonik (+3.35) sai 16., Türkson (+5.07) 21. ja Jääger (+5.37) 22. koha.