Kirill Tarassov tõi Prantsusmaal toimunud amatööride klassikutelt kaks poodiumikohta

Kirill Tarassov (Team U Cube 17) osales nädalavahetusel Prantsusmaal amatööride klassikutel, kus noppis nii esikoha kui teise koha.

1. mail toimunud võidusõidu Ronde du Lionnais (154,8 km) võitis Tarassov ajaga  3h34’27” ( keskmine kiirus43,311 km/h). 16. mail toimunud võidusõidul Tour du Pays Lionnais (154,8 km) saavutas Tarassov 2. koha.

„Võistlesime mõlemad päevad samal rajal, ka ilm oli mõlemal päeval sarnaselt vihmane. Esimene päev oli natukene aeglasem, aga kuna läksime eest varem ära, siis ka natukene raskem. Alguses olid jalad suhteliselt tühjad, aga kohe kui saime minema, siis läks tunne paremaks. Tegime enamvähem hästi tööd ja lõpus ründas Slovakkia vend ja keegi ei reageerinud. Mõni sekund hiljem läksin ise ka ja 600m enne joont sain temast mööda ja sealt panin lõpuni. Teine päev oli tuulisem ja kiirem. Vahepeal suudeti küljekal punt laiali tõmmata, aga õnneks tõmbasime klubiga asja kokku. Umbes pärast 100km läksin proffidega minema ja sinna ette me jäimegi. 4km enne joont jõudsin erinevate ratturitega kaks korda eest ära sõita, aga asi jäi ikka finishi peale. Kahjuks olin lõpus juba eelmistest rünnakutest natuke „kapsas“ ja seetõttu ei tulnud enam finish nii hea välja ehk lõppkokkuvõttes tuli 2. koht,“ võttis Tarassov eduka sõidu kokku.