KIRILL TARASSOV PRANTSUSMAAL KUUES

Kirill Tarassov (Team U Cube 17 ) tuli nädalavahetusel Prantsusmaal toimunud võidusõidu Circuit des Plages Vendéennes – Soullans (139 km) esimesel etapil (kokku 7 etappi) kuuendale kohale.

„Sõit oli iseenesest väga närviline ja jalad kahjuks tol päeval halvad. Vahepeal jäin isegi esimesest pundist maha, aga õnneks suutsin sinna tagasi saada. Lõpus tegi meeskond hea töö ja hoidis mind ees positsioonil, mille eest olen neile väga tänulik. Kui aus olla, siis oleksin olnud võimeline ka kõrgemale kohale sõitma, aga 250 m enne finishit kurvist välja tulles lasi ees olev rattur jala sirgu ja sellega tuli automaatselt esimestega 4-5 m vahe sisse. Selles situatsioonis jõudsin ainult ühest ratturist veel enne finishit mööda minna,“ kommenteeris Tarassov sõitu.

Sõidu esikolmik kuulus prantslastele, võitis Jason Tesson (SOJASUN ESPOIR-ACNC), teine oli Clément Orceau (LA ROCHE-SUR-YON VENDÉE CYCLISME) ja kolmas Louis Lapierre (OCÉANE TOP 16).

Järgmine etapp toimub 18. veebruaril, velotuur lõppeb 23. veebruaril

Tulemused SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X