Kiireimaks viikingiks krooniti Mihkel Räim

red-bull-tour-of-vikings-esikolmik-2

Laupäeval toimus ainulaadne Red Bull Tour of Vikings velotuur, kus kiireimaks viikingiks krooniti Mihkel Räim.

Red Bull Tour of Vikings velotuur toimus 2. oktoobril läbi sügisese Saaremaa, et välja selgitada, kes suudab läbida 310 km pikkuse väljakutse kiireima ajaga.

Kokku osales Red Bull Tour of Vikings võistlusel 59 osalejat ning finišijoone ületas nendest 42. Kiireimaks tunnistati kaheksa tunni ja 33 minutiga Mihkel Räim, kellele järgnesid Gert Kivistik ning Gert Jõeäär.
“Võistluse raskeim osa oli varajane ärkamine. Keha ei ole harjunud nii vara hommikul pingutama ja pulss oli kindlasti pea 25 lööki kõrgem kui oleks pidanud olema,” ütles Räim.
Võistluse ainus naisosaleja Ann-Christine Allik oli sunnitud 3. etapil katkestama, kuid kommenteeris võistlust siiski väga positiivselt: “Kindlasti oli tegemist kõige ägedama võistlusega, kus ma osalenud olen. Midagi kontimurdvalt rasket ei olnudki, aga terve tee kestnud vastutuul andis kindlasti tunda ning tegi sõitu raskemaks. Suurim üllataja oli minule kui hiidlasele see, et Saaremaa on nii uskumatult ilus!”

“Kui keegi pakuks, et teeme homme uuesti siis oleksin kohe valmis. Sain siit korraliku motivatsiooni laengu, et see rada ükskord ikka läbi teha,” lisas Allik.

Red Bull Tour of Vikings protokollide ja tulemustega saab tutvuda siin.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X