Kiired 200 kilomeetrit: Evenepoel teeb hooaja avastardi San Juani velotuuril

Remco Evenepoel

Samal ajal, kui osa profirattureid kihutavad võidu teisel pool maakera Austraalias Santos Tour Down Underi velotuuril, valmistuvad teised hooaja alguseks Argentinas San Juanis. Nende seas valitsev maailmameister Remco Evenepoel.

Argentinas San Juanis algab Pro kategooriaga velotuur 22. jaanuaril ning vältab seitse päeva. Teiste seas asub võistlustulle Evenepoel, kes tegi kolmapäeval koos oma Soudal-QuickStep tiimikaaslaste Yves Lampaerti, Jan Hirdi, Pieter Serry, Fabio Jakobseni ja Michael Morkoviga soojendustreeningu – 5 tunni ja 13 minutiga vändati 200 kilomeetrit. See teeb keskmiseks kiiruseks 38,3 km/h.

Viimati toimus San Juani velotuur 2020. aastal. Toona pälvis Evenepoel kokkuvõttes esikoha, mida nüüd valitseva maailmameistrina uuesti püüdma läheb. Ühtki eestlast sellel mitmepäevasõidul ei osale.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X