KEVADISED BELGIA KLASSIKUD PEETAKSE PUBLIKUTA

1665-single-default

Belgias mitmeid kuulsaid ühepäevasõite korraldav ettevõte Flanders Classics teatas, et 2021. aasta kevadel peetavatele võidusõitudele pealtvaatajaid ei lubata. “On ainult üks lahendus – null pealtvaatajat. Sellise mudeli järgi töötame kevadistel klassikutel,” kinnitas Flanders Classicsi võistluste organisaator Thomas van den Spiegel.

Flanders Classicsi korraldada on muuhulgas sellised võidusõidud nagu Omloop Het Nieuwsblad, Gent-Wevelgem, Dwars Door Vlaanderen, Tour of Flanders, Scheldeprijs ja De Brabantse Pijl. Tänavu nihutati enamik kevadisi jõuproove sügisesse, kuid 2021. aasta kalendris on need planeeritud traditsioonilisse perioodi. Omloop Het Nieuwsblad avab 27. veebruaril Belgia hooaja.

“Kõige tähtsam on, et saaksime veebruari lõpus võistlemisega alustada. Loomulikult oleks tore näha Wout van Aert ja Mathieu van der Poeli sõitma Oude Kwaremontist üles külg külje kõrval suure rahvamassi vahel. Kahjuks ei saa seda 2021. aastal lubada,” lausus van den Spiegel. “Meil ei tulnud kordagi mõttesse, et loobume võistluste korraldamisest. Saame seda teha veel üks kord (pealtvaatjate ja kindlade tuludeta), enamaks ei ole me suutelised.”

Allikas: spordipartner.ee

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X