Kert Martma võitis rajarekordiga Filter Pirita Temposõidu ja tõusis sarja liidriks

Filter Temposarja 3. etapi, Pirital toimunud eraldistardi võitis sarja valitsev võitja Kert Martma (CFC Spordiklubi), kes läbis 10 km pikkuse distantsi ajaga 12.48,4. Tegemist on rajarekordiga – eelmine tippmark 12.49,6 kuulus aastast 2014 Ivo Suurele.

Martmale järgnesid Pirital Gleb Karpenko (13.02,1) ja Arthur Kooser (13.03,1; CFC Spordiklubi III). Ühtlasi tõusis Martma ka tiimikaaslase Oskar Maidre ees Filter Temposarja üldliidriks

Parimaks naiseks tõusis üldarvestuses 33. koha saanud Liisi Rist (Hawaii Express Team) ajaga 14.11,6. Teine-kolmas olid vastavalt Krista Karing (15.07,6; RedBike) ja Mathilde Manuela Nigul (15.14,1; CFC Spordiklubi II). Naiste üldliidrina jätkab Karing. Startis 245 ratturit.

Filter Pirita Temposõidu tulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit. Oma nimele klikkides näed ka teisi oma tulemusi.

Rattavõistlusele järgnenud 5 km eraldistardist jooksudistantsil saavutas esikoha ka eelmisel etapil Kiilis parim olnud Bert Tippi (CFC Spordiklubi) ajaga 16.06,3. Enda nimele kuuluvale rajarekordile jäi Tippi alla kuue sekundiga.

Tippile järgnesid Henri Rüüsak (17.44,3) ja Asko Kuusalu (17.46,3). Naiste esikolmiku moodustasid Alma Sarapuu (19.26,0), Meril Mägi (19.41,0) ja Klarika Kuusk (21.13,5). Rajale läks 32 jooksjat.

Jooksutulemusi näed Marathon100 andmebaasist siit.

Filter Temposarja 4. etapp toimub 13. juunil Jüris, kus on kavas 15 km ratta- ja 5 km jooksudistants.