Keo küla tuuril võidutsesid Mirzojev ja Reinpõld

Teisipäeval Keo külas sõidetud vähiravifondi Kingitud Elu heategevuseks korraldatud 18,76-kilomeetrise temposõidu võitsid Artjom Mirzojev ja Karmen Reinpõld.

Mirzojevi võiduajaks oli 22.45, mis teeb keskmiseks kiiruseks 49,4 km/h. Teise koha pälvis Romet Pajur (23.24) ja kolmanda Harri Sokk (23.59).

Naiste seas teenis ülekaaluka võidu Karmen Reinpõld (27.15), kelle keskmiseks kiiruseks mõõdeti 41,3 km/h. Teise koha sai Tiia Tulp (29.19) ja kolmanda Tatjana Dobolina (29.42).

M Sen 1 klassis oli parim Risto Reinpõld (24.05), edestades Andre Kulli (24.19) ja Emeri Leppa (24.43) ning M Sen 2 klassis Margus Mikk (25.00), olles kiirem Aivar Verist (26.53) ja Rain Tulbist (26.57). Kokku sai aja kirja 75 ratturit.

6,86-kilomeetrisel lastesõidul oli kiireim noormees Glen Gregory Kõiv (11.04) ja kiireim neiu Mia Carla Tegelmann (12.15). 2,98-kilomeetrisel distantsil olid parimad aga Andreas Grossmann (5.40) ja Pauline Pesor (5.45). Lastesõitudel oli stardis 27 ratturit, mis tähendab, et teisipäeva õhtul startis Keo külas kokku 102 võidusõitjat.