Kelly Kalm pikendas lepingut Belgia klubiga Isorex Ladies Cycling

25488965_2007228715960159_816663776_n

„Möödunud hooaeg näitas, et tiimis on väga avatud ning vastutulelikud inimesed, kellega on hea koostöö. Suutsin end eelmisel hooajal näidata väga heast küljest, mistõttu soovis tiim, et jääksin nendega ka järgmisel hooajal. Mulle tiimi töökorraldus ja inimesed meeldivad, mistõttu võtsin tehtud pakkumise kõhklemata vastu ja sõidan ka järgmisel hooajal Isorexi klubis“ ütles Kalm.

Kelly Kalmi uue hooaja eesmärgid on kõrged, sest sel hooajal muutusid järjest reaalsemaks ka poodiumikohad. Sellest lähtuvalt soovib Kalm uuel aastal saavutada veel enam kõrgeid kohti poodiumi ülemistel astmetel. Samuti tunneb Kalm ennast paremini Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) sõitudel, kus oleks tänase vormi juures juba reaalne saavutada koht top 50-es. Eesti tähtsaimaks võistluseks peab Kalm kindlasti Eesti Vabariigi 100 aastapäeva puhul erikujunduse saavat grupisõidu kuldmedalit.

Salamisi unistab Eesti hetke üks edukamaid naisrattureid ka Eesti naiste koondise võimalikkusest tulevikus.

Fotol: Kelly Kalm Belgias. Erakogu.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X