KÄTLIN KUKK TULI BELGIAS TEISEKS

Belgias Vilvoordes peetud cyclo-crossi võistlusel saavutas Kätlin Kukk teise koha. Team Cannibali klubi esindav eestlanna kaotas võidu pälvinud belglannale Kiona Crabbele minutiga. Kolmandaks tuli samuti kohalik rattur Tinne Vermeiren (Kleur OP Maat – Bns Technics).
Ässad võistlesid aga Gullegemis. Meeste eliidis saavutas esikoha Mathieu van der Poel, kes sõitis üksinda eest ära viiendal ringil. Corendon-Circuse rattur edestas 17 sekundiga Michael Vanthourenhouti (Pauwels Sauce-Bingoal) ja 19 sekundiga Corné van Kesset (Tormans). Hooaja teise stardi teinud Wout van Aert (Jumbo-Visma) saabus finišisse neljandana, jäädes van der Poelist maha 42 sekundiga.
Naistest pälvis hooaja 11. võidu Ceylin del Carmen Alvarado (Alpecin-Fenix), kes alistas lõpuspurdis Yara Kastelijni (777). 17-aastane Shirin Van Anrooij kaotas pool minutit.

Allikas: spordipartner.ee