Kätlin Kukk osaleb andekatele sportlastele suunatud treeninglaagris

651273hd3d5t63

Eesti üks paremaid naisrattureid Kätlin Kukk osaleb Šveitsis Aigles Rahvusvahelise Jalgratta Liidu (UCI) noortele ja andekatele sportlastele suunatud treeninglaagris.

Kuue päeva pikkusest kogunemisest võtab osa rekordilised 12 riigi sportlased Šveitsist, Saksamaalt, Luksemburgist, Itaaliast, Suurbritanniast, Iirimaaalt, Rootsist, Venemaalt, Tšehhist, Iisraelist, USA-st ja Eestist, vahendab Spordipartner.ee.

Sooviavaldusi laekus 37, UCI valis välja 20 ratturit. Kohal on üheksa naist ja 11 meest vanuses 16-19 aastat. Treeninguid viivad läbi on Rudy De Bie, kes on 15 aastat töötanud Belgia koondise treenerina, ja praegune Belgia koondise cyclo-crossi koondise juhendaja Sven Vanthourenhout, kes on endine U-23 maailmameister ning kahekordne MM-pronksi võitja eliittasemel.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X