Kätlin Kuke debüüt cyclo-crossi MK-sarjas tõi talle 48. koha

kukk

Kätlin Kuke debüüt cyclo-crossi MK-sarjas tõi talle 48. koha. Bernis peetud võistlusel kaotas Kukk esikoha pälvinud Annemarie Worstile (777) üle kaheksa minuti.

Hollandile kindlustas kaksikvõidu Ceylin Del Carmen Alvarado (Corendon-Circus), kolmandaks tuli Suurbritannia rattur Anna Kay (Experza Pro CX). Esikolmiku keskmine vanus on 21 aastat ja 304 päeva, mis on aegade väikseim, vahendab Spordipartner.ee.

Meestest oli kiireim Eli Iserbity (Pauwels Sauzen-Bingoal), kes edestas poole minutiga Toon Aertsi (Telenet Baloise Lions) ja 44 sekundiga Michael Vanthourenhouti (Pauwels Sauzen-Bingoal). 13 esimest kohta jagasid Belgia ja Hollandi ratturid.

Naiste MK-sarja üldliidrina jätkab 198 punkti kogunud Katerina Nash, teine-kolmas on vastavalt Maghalie Rochette (175) ja Kaitlin Keough (146). Meestest hoiab ülekaalukalt esikohta kõik kolm MK-etappi võitnud Iserbity (240), esikolmikusse mahuvad veel Aerts (210) ja Vanthourenhout (178).

Järgmine MK-etapp toimub 16. novembril Taboris.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X