Katjuša-Alpecin pikendas staarsõitjaga lepingut

Rein Taaramäe koduklubi Katjuša-Alpecin pikendas lepingut suurtuuride liidri Ilnur Zakariniga, mis tähendab, et valitsev Venemaa meister temposõidus jääb meeskonnaga seotuks 2019. aasta lõpuni.

“Ootan huviga kaht järgmist aastat Katjuša-Alpecinis,” lausus 27-aastane Zakarin. “Alates ajast kui meeskonnaga liitusin, olen pidevalt arenenud ning loodan seda teha ka tulevikus. Loodan teha õnnelikuks nii enda kui ka inimesed, kes tiimi jaoks töötavad.”

Zakarin andis endast tõsisemalt märku pärast 2015. aasta Romandia velotuuri võitu. Samal hooajal pälvis ta ka etapivõidu Giro d’Italial. Mulluse Itaalia velotuuri pidi Zakarin pärast kukkumist viiendalt kohalt katkestama. Pärast paranemist võitis ta Tour de France’il etapi. Tänavuse Giro lõpetas Tatarstanist Naberežnõje Tšelnõst pärit mees viiendal positsioonil.

“Oleme rõõmsad, et saame jätkata koostööd Ilnuriga,” ütles Katjuša-Alpecini mänedžer José Azevedo. “Ilnur on näidanud tänavusel Girol ja mitmel varasemal korral, et ta on üks aktiivsemaid ja paremaid mägironijaid maailmas. Kui Ilnur jätkab rasket tööd, olen kindel, et ta jõuab ühel päeval poodiumi kõrgeimale astmele. Anname talle meekonna poolt parima võimaliku toe.”

Zakarin käimasoleval Touril ei osale ja valmistub Vueltaks.
Allikas: rattauudised.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X