Kas Taaramäe on tervise korda saanud? Viis päeva Hispaanias annavad vastuse

rein3

Rein Taaramäe avab hooaja homme algaval Valencia velotuuril. Lisaks eestlasele teevad Direct Energie meeskonnas kaasa Damien Gaudin, Fabien Grellier, Niki Terpstra, Pim Ligthart, Thomas Boudat ja Adrien Petit. Taaramäe on ilmselt abilise rollis ja temalt ei tasu suuri tulemusi oodata, sest viimases treeninglaagris Calpes vedas alt tervis. Ta ei suutnud suurtel kiirustel pundis püsida.

Valencia tuur algab 10,2 km temposõiduga Orihuelas, mille viimased sajad meetrid kulgevad ülesmäge. Järgmised kolm etappi on mägised ja nende käigus selgub ka üldvõitja. 5. etapp (88 km) viib ratturid Paternast Valenciasse ja seal saavad oma võimaluse sprinterid.

Ilmselt saadab edu mägironijaid – tunamullu võidutses Nairo Quintana (Movistar) ja eelmisel aastal Alejandro Valverde (Movistar). Grupisõidu maailmameister Valverde on stardis ka seekord. Favoriitide hulka kuuluvad kindlasti veel valitsev Tour de France’i võitja Geraint Thomas (Sky), Dan Martin (UAE Team Emirates) ja Adam Yates (Mitchelton-Scott). Stardinimekirja saate vaadata siit.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X