Karpenko sai EM-il juunioride temposõidus viienda koha, Mirzojev 11.

Hollandis Alkmaaris alanud jalgratta maanteesõidu EM-il tegi hea võistluse Gleb Karpenko, kes sai meesjuunioride temposõidus viienda koha.

Karpenko läbi 22 km pikkuse distantsi ajaga 27.26,15, jäädes pronksmedalist 20 sekundi kaugusele.

Euroopa meistritiitli võitis itaallane Andrea Piccolo, finišeerides ajaga 26.52,71. 12 sekundiga kaotas talle hollandlane Lars Boven ning 14 sekundiga teine hollandlane Enzo Leijense. Karpenko ees sai neljanda koha taanlane Adam Holm Jörgensen, kes kaotas võitjale 27 sekundiga.

Tubli sõidu tegi ka Artjom Mirzojev, kes sai 11. koha, kaotades võitjale minuti ja nelja sekundiga.

Kokku finišeeris 58 meesjuuniorit.

Naisjuunioride seas võitis kodupubliku ees kuldmedali Shirin Van Anrooij, kes võidutses ajaga 30.18,48. Hõbemedalile sõitis end venelanna Aigul Garejeva (+0,03) ja pronksi pälvis rootslanna Wilma Olausson (+0,42). Eestlannasid võistlustules ei olnud.