Gleb Karpenko: eesmärk oli valmistuda Eesti meistrivõistlusteks

Filter Temposarja viimane, kuues etapp sõideti Ääsmäel 09.06.2021 paarissõidu formaadis, kus taaskord noppis võidu, sellel hooajal juba viiendat korda valitsev temposõidu Eesti meister Gleb Karpenko, edestades üksi kõiki paare.

Gleb Karpenko võiduajaks oli 25-kilomeetrisel distantsil 31.38, mis teeb keskmiseks kiiruseks 47,4 km/h. Teise koha pälvis duo Risto Reinpõld – Andre Kull (32.28) ja kolmanda individuaalselt võistelnud Gert Kivistik (32.38). Sel hooajal kuuest etapist viis võitnud Karpenko teenis esmakordselt ka sarja üldvõidu.

“Minu eesmärk oli valmistuda Eesti meistrivõistlusteks. Nagu kõik need eelnevad etapid,” kommenteeris Karpenko etteastet ERR-ile. “Päris tore, et selline võimalus on – et igal kolmapäeval korraldatakse eraldistarte. Sellega saab päris hästi valmistuda.”

Mullu tuli Gleb Karpenko temposõidus Eesti meistriks. Saavutust loodab ta korrata ka tänavu. Kaugemaks eesmärgiks on soov jääda silma piiri taga. “Praegu on ainus järgmise hooaja eesmärk kuhugi välismaa klubisse saada,” sõnas ta.

Allikas ja intervjuu ERR Sport

Pildigalerii Filter Temposari 6. etapp – Ääsmäe paarissõit

Impression
X