KARL-PATRICL LAUK VORMISTAS HOOAJA VIIENDA VÕIDU

Klubis Pro Immo Nicolas Roux sõitev 23-aastase saarlane Karl-Patricl Lauk võitis pühapäeval Prantsusmaal amatööride 158,2 km pikkuse

velotuuri Boucles Nationales du Printemps esimese etapi. Täna sõidetakse teine ja ühtlasi viimane etapp.

Võit saavutati kahe mehe sprindi tulemusena, mille Lauk kindlalt võitis. Võitja keskmine kiirus oli 43,6 km/h. Teine ja kolmas koht läksid prantslastest ratturitele. See oli Laugule juba viies võit sel hooajal.

„Tulemus tuli tänu enesekindlusele ja kogemusele. Sel korral üritasin oma enesekindlust reaalselt hinnata, sest Eesti meistrivõistlustel vedas see mind alt ja röövis meistrikulla. 200 m enne finishit tahtsin alustada sprinti, aga siis meenus see valus kogemus ja teadvustasin, et on liiga vara, sest lõpp oli ülesmäge. Kannatasin veel pisut ja õnneks oli ajastus õige. Enesetunne oli juba viimastel päevadel trennis hea, see andis samuti kindlust,“ kommenteeris Lauk.

Järgmisena on Lauk stardis juba esmaspäeval võidusõidul GP Culan.

Tulemused SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X