Karl Patrick Lauk sai Taanis peetud temposõidul 126. koha, liidriks kerkis Sheffield

Taanis jätkuval Postnord Danmark Rundt velotuuri (UCI 2.Pro) teisel, 12,1-kilomeetrisel temposõiduetapil pälvis võidu ameeriklane Magnus Sheffield (Ineos Grenadiers). Karl Patrick Lauk Bingoal Pauwels Sauces WB) sai kirja 126. tulemuse.

Sheffieldi võiduajaks mõõdeti 13 minutit ja 35 sekundit, millega ta edestas taanlast Mattias Skjelmose Jensenit (Trek-Segafredo) kolme ja prantslast Christophe Laporte’i (Jumbo-Visma) kuue sekundiga. Lauk jäi võitjale alla ühe minuti ja 58 sekundiga, mis andis 126. tulemuse. Seejuures mõõdeti eestlase keskmiseks kiiruseks 47 km/h.

Kuna avaetapp lõppes grupifinišiga, siis kerkisid liidriteks temposõidu parimad. Sheffield edestab kokkuvõttes Skjelmose Jensenit kolme ja Laporte’i kuue sekundiga. Lauk on kokkuvõttes 101. positsioonil.

Neljapäeval on velotuuril kavas 239,3-kilomeetrine siledam etapp.