Karl Patrick Lauk sai Prantsusmaal teise koha

Karl Patrick Lauk (Team Pro Immo Nicolas Roux) teenis Prantsusmaal toimuva velotuuri 4 Jours des As en Provence teisel etapil grupifinišis teise koha.

154,3-kilomeetrisel etapil oli eestlasest kiirem vaid prantslane Florent Gardella (Team Sprinter Nice Metropole; 3:31.20). Kolmanda koha teenis võitja kaasmaalane Cedric Monge (VS Hyerois).

Päev varem toimunud 149,5-kilomeetrisel avaetapil pälvis Lauk viienda koha, olles peagrupi kiireim. Etapivõidu teenis eestlase meeskonnakaaslane Thomas Chassagne (2:49.46), kes kuulus neljaliikmelisse jooksikute gruppi, mis jäi peagrupi ette 14 sekundiga.

Laupäeval ootab Lauku ees 156- ja pühapäeval 129,9-kilomeetrine grupisõit.