KARL PATRICK LAUK PRANTUSMAAL ESIMENE

116883712_597888067538569_6983012813742858359_n

Karl Patrick Lauk (TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX) võitis Pratsumaa amatööride ühepäevasõidu Route d’Or du Poitou (132 km) ajaga 3.05.19 (keskmine kiirus 42,737 km/h). Teine Julien Jamot (VC ROUEN) ja kolmas Emilien Jeanniere (VENDEE U PAYS DE LA LOIRE)

„Võidusõit oli närviline. Alguses sai kaheksa meest minema ja meie tiimist oli Mickaël Guichard sees. Üritasin kahel ringil ka järgi sõita ja panin hinge alla kaks korralikku rünnakut, mis kahjuks vilja ei kandnud. Lõpuks hakkasid ka tiimid, kellel mehi ees polnud taga tööd tegema, kui vahe oli umbes 20 sekundi peale juba tulnud. Seejärel saime paari labase rünnakuga umbes kaheteistkümne mehega eest ära ja sõitsime jooksikutele kohe järgi ning sealt edasi minema. Kuna grupp ees oli liiga suur ja koostööd keegi teha ei tahtnud, siis tuli peapundist kaks väikest gruppi veel aegamisi järgi, aga ma ei lasknud sel ennast häirida ja üritasin nii palju kui võimalik koos selle pundiga lõpule lähemale saada. Kuna sõit oli ringidel, mida pidi 16 korda läbima, siis lõpplahenduse olin peas välja juba mõelnud ja oli vaja ainult see realiseerida,“ kommenteeris Lauk esimest võidusõitu peale pikka võistluspausi.

Järgmine start on Laugul 9. augustil Aix sur Vienne.

Vaata rohkem SIIT

Foto SIIN. Erakogu

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X