KARL PATRICK LAUK JÕUDIS SEL HOOAJAL JUBA KÜMNENDA VÕIDUNI

41539070_2130808467172544_8103410399040241664_n

Saaremaalt pärit Karl Patrick Lauk (Team Pro Immo Nicolas Roux) saavutas Prantsusmaal toimunud kriteeriumil Grand Prix d’Issoire esikoha, mis on juba ratturi kümnendaks võiduks sel hooajal. Team Pro Immo Nicolas Roux meeskonnal on sel hooajal kogunenud kokku juba 41. võitu.

Issoire kriteeriumi on Lauk võitnud ka kahel eelmisel aastal, samuti on antud võidusõidu varasemalt kahel korral võitnud nii Martin Laas kui Mihkel Räim.

Teise ja kolmanda koha napsasid samuti Laugu klubikaaslased Pierre Almeida ja Thomas Chassagne.

„Minu jaoks oli tegemist juba pisut sentimentaalse võidusõiduga. Julgen väita, et tegemist on kõige siledama võidusõiduga Prantsusmaal, mis on sobilik ka eestlastest välejalgadele. Selle tõestuseks on fakt, et antud võidusõidu on viimasel seitsmel aastal võitnud just eestlased. Sõit oli väga kiire, keskmine kiirus oli pea 50km/h. Kui võrrelda antud võitu eelmiste aastate omaga, siis tänavune oli kindlasti kõige raskem. Sõitsime tiimiga terve võidusõidu täie auruga, tegime palju rünnakuid ja lõppkokkuvõttes saavutasime selle, mille eesmärgiks olime seadnud,“ võttis Lauk võidusõidu kokku.

Ratturi selle hooaja viimased võidusõidud leiavad aset Belgias.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X