KARL PATRICK LAUK JA SIIM KISKONEN PRANTSUSMAAL ESIKÜMNES

PRO

Prantsusmaal amatööride klassikul Tour du Centre-Var (114,4 km) saavutas Karl Patrick Lauk (Team Pro Immo Nicolas Roux) neljanda koha, Siim Kiskonen (Team ECSEL Saint-Etienne Loire) lõpetas üheksandana. Võidusõidu võitis Laugu klubikaaslane Clément Carisey ajaga 2.42.20.

„Võidusõidu algus oli üpris närviline ja samas igav, sest tõmblemist oli pundis palju, aga keegi otseselt rünnata ka ei soovinud, sest umbes 80% pundile oli see hooaja esimene võistlus. Sõitsime 13 km ringideni, seejärel 5 ringi ja siis taas 13 km tagasi finišisse. Teise ringi alguses panid neli meest plagama ja meil oli sobiv mees Carisey näol sees. Pärast taga küll rünnati, aga olime alati kaasas ja tööd ei teinud, kuna otseselt vajadust polnud ja usaldasime oma meest ees. Sedasi jooksis asi jälle kokku ning mehed ees jätkasid oma teekonda. Lõpuks viimasel ringil võtsid St Etienne ja Roanne töö tegemise enda peale, et jooksikud tagasi tuua. Meil oli aga juba eelnevalt omavahel kokku lepitud, et kui nad peaks meie mehe kätte saama ja peaks tulema pundifiniš, siis olen nö locked and loaded to fire. Õnneks vormistas meie poiss Carisey ees ilusasti asja ära ja jäi ette ca 10 sekundise vahega. Tagant pundist noppisime veel selle, mis asfaltile jäetud oli ehk poisid tegid hea töö ja vedasid mu pundifinišiks lahti ning sealt jäi noolida 4. koht. Kokkuvõtteks võib öelda, et tegemist oli kollektiivselt ilusa esitusega meie tiimi poolt,“ võttis Lauk võidusõidu kokku.

Lauk jätkab uuel nädalal Prantsusmaal toimuvate ühepäevasõitudega.

Tulemused SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X