KARL PATRICK LAUK ALUSTAS HOOAEGA VÕIDUGA

patu

Sel hooajal klubi Team Pro Immo Nicolas Roux ridades sõitev Karl Patrick Lauk alustas oma hooaega Prantsusmaal toimunud võidusõidu Boucles de l’Esso (116,5 km) võiduga (ajaga 2.43.20). Teisele ja kolmandale kohale sõitsid ennast samuti Laugu klubikaaslased, vastavalt Mickaël Guichard teine ja Boris Orlhac kolmas, samuti napsati endale viies ja kuues koht.

„Saime võidusõidu alguses kohe suhteliselt suure grupiga minema ja andsime kohe gaasi. Alguses oli kolm meie meest ees, aga

esimesel mäefinishi tõusul tuli Guichard tagant üksi järgi ja liitus jooksikute grupiga. Ka tema sai üks hetk minema, mis meile tegelikult ei sobinud, kuna meie mehed olid jooksikute põhilised vedurid ja me ise midagi teha ei saanud. Seetõttu lagunes kõik kohe laiali, aga saateautost saime kinnituse, et peame ikkagi tööd tegema, sest lõpuni oli veel liiga palju minna. Järgmisel tõusul hakati ründama ja Guichard polnud väga kaugel, umbes 15-20 sekundit. Täpselt tõusu üleval jäädi seisma ja seal lajatasin kohe otsa, et tiimikaaslasele ees seltsi pakkuda ning edasine on juba ajalugu“ võttis Lauk sõidu kokku.

Tulemused SIIN

Foto SIIN

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X