Karl Kurits võitis Saksamaal teise etapi

Karl Kurits

Saksamaal lõppenud 46. rahvusvahelisel Cottbuseri juunioride velotuuril võitis Karl Kurits (Team Auto Eder) kolmanda etapi. Kokkuvõttes oli eestlane üheksas.

Saksamaal juba teise etapivõidu teeninud Kurits kukkus küll etapi alguses, kuid suutis vaatamata sellele suures grupifinišis pälvida esikoha. Tema selja taga lõpetasid norrakas Felix Orn-Kristoff (NCF Region Vest) ja klubikaaslane Krystof Kral.

„Olen väga rahul,“ ütles Kurits etapi järel. „Tiimiga läks meil samuti kõik plaanipäraselt. Saime liidrisärgi, sprindisärgi ja parima noore särgi.“

Kokkuvõttes pälvis esikoha sakslane Paul Fietzke. Seejuures pälvis Team Auto Eder kolmikvõidu, kui pjedestaali madalamatele astmetele sõitsid end taanlane Theodor August Clemmensen (+0.13) ja tšehh Martin Barta (+0.40). Kurits oli üldarvestuses üheksas, kaotades võitjale ühe minuti ja 36 sekundiga.

Loe lisaks

03.04.2023 Team Auto Eder dominates International Cottbus Junior Stage Race

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X