Karl Kurits sõlmis lepingu Bora-Hansgrohe järelkasvumeeskonnaga

Karl Kurits

Eesti 17-aastane jalgrattur Karl Kurits sõlmis lepingu World Touri klubi Bora-Hansgrohe U-19 järelkasvumeeskonnaga Team Auto Eder. Mullu sõitis samas tiimis Romet Pajur, kes uuest hooajast esindab Saksamaa klubi Lotto Kern-Haus värve.

“Muljed tiimist on head, kõik on väga professionaalne ja tasemel,” rääkis Kurits Eesti Jalgratturite Liidule. “Kohtusime meeskonnaga esimest korda oktoobris Saksamaal ning 10.-13. detsembrini oleme Mallorcal laagris. Uuelt hooajalt ootan võite, aga tahan ka jalgratturina areneda ja paremaks saada.”

2020. aastani võttis Team Auto Eder oma koosseisu vaid Saksamaa noori tulevikutalente, kuid viimastel aastatel on muututud koosseis rahvusvahelisemaks. Team Auto Ederist on välja kasvanud profiratturid Michael Schwarzmann, Georg Zimmermann ja Marco Brenner.

13.01.2023 Team Auto Eder 2023

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X