Karl Kurits pälvis Belgias teise koha

Karl Kurits (Rein Taaramäe rattaklubi)10.04.2022

Belgias sõidetud juuniorite ühepäevasõidul Memorial Antoine Demoitie pälvis Karl Kurits teise koha. Teised stardis olnud eestlased Aaron Aus, Lauri Tamm ja Virgo Mitt lõpetasid peagrupis.

73,1-kilomeetrise võistluse võitis kodupubliku rõõmuks uhke soolosõidu järel Dre Goelen. Päeva otsustavasse minekusse kuulunud Kurits pälvis teise koha, edestades lõpujoonel Mats Devryt.

„Kõik poisid sõitsid täna aktiivselt ja olid esindatud erinevates jooksikute gruppides,“ rääkis Eesti juuniorite koondise peatreener Alo Jakin. „Sõidu keskosas tegi otsustava rünnaku Karl, kes sai kolme kaaslasega minema. Neljast poisist sai õige pea kolm ning viis ringi enne finišit ründas tõusul Dre, kes suutis oma edu lõpuni hoida. Karl edestas belglast lõpuspurdis ja sai teise koha.“

Aus sai kirja 16., Tamm 25. ja Mitt 38. koha. Võistlusel lõpetas 67 ratturit. Eesti juuniorid stardivad Belgias taas tuleval kolmapäeval. Tulemused siin

Karl Kurits 10.04.2022

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X