Kangerti võistluskalender muutus

kanks

EF Education First korrigeeris Tanel Kangerti võistluskalendrit. Algselt pidi mees osalema laupäeval toimuval Itaalia ühepäevasõidul Strade Bianche, kuid selle asemel tuleb ta joonele pühapäeval peetaval GP Industria & Artigianatol.

Tegemist ei ole nii esindusliku võidusõiduga, kuid kohal on mitu World Touri meeskonda: Movistar, UAE Team Emirates, Groupama – FDJ, Katjuša-Alpecin, Bora-Hansgrohe ja Mitchelton-Scott. Lisaks Kangertile paneb EF Education First välja Sean Bennetti, Jonathan Klever Caicedo, Simon Clarke’i, Alex Howesi, Sacha Modolo ja Logan Oweni. Kangertit puudutava vangerduse põhjuseks võib olla hiljuti põetud gripp, mistõttu ei saanud eestlane nädal aega treenida. Eelmisel aastal võitis GP Industria & Artigianatoli Matej Mohorič (Bahrain Merida).

Kangerti võistluskalendrisse lisandus ka järgmise nädala kolmapäevast pühapäevani vältav kõrgetasemeline Tirreno-Adriatico velotuur, kus osaleb ka valitsev Tour de France’i võitja Geraint Thomas (Sky).

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X