Kangerti tagasitulek leiab aset eksootilises kohas

Eelmisel aastal Itaalia velotuuril rängalt kukkunud ja vigastuste tõttu pika vigastuspausi pidanud Tanel Kangert teeb proffide hulgas tagasitulekuvõistluse veebruari keskel. 13.-18. veebruarini peetaval Omaani velotuuril on Kangert arvatud Astana koosseisu.

Kasahstani klubi liidriks saab olema Miguel Angel Lopez, nimekirja kuuluvad veel Magnus Cort Nielsen, Omar Fraile ja Aleksei Lutsenko. Staaridest tulevad kohale veel tunamullune võitja Vincenzo Nibali, (Bahrain-Merida), Rui Costa, Alexander Kristoff (UAE-Team Emirates), Mark Cavendish (Dimension Data) ning Niki Terpstra (Quick-Step Floors).

Teise kategooria velotuur koosneb kuuest grupisõidu etapist. Väljakutseid jagub nii sprinteritele kui ka mägironijatele. Mullu pälvis esikoha BMC vormi kandnud Ben Hermans, kes tänavu sõidab koos Mihkel Räimega Israel Cycling Academys.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X