Kangerti klubi tõi meeskonda kuni 23-aastaste ratturite maailmameistri

687428ha16dt63

Tanel Kangerti koduklubi EF Education First sõlmis kaheaastase lepingu norralase Kristoffer Halvorseniga (23). Kolm viimast hooaega Team Ineosi ridades sõitnud Halvorseni peetakse üheks andekamaks uue põlvkonna sprinteriks.

2016. aastal krooniti Kristoffer Halvorsen Doha MM-il grupisõidus kuni 23-aastaste ratturite seas maailmameistriks. Tänavu on Halvorsen pälvinud kaks esikohta: etapivõidu Herald Sun Touril ja Norra tuuril, vahendab Marathon100.com.

“Kristoffer on suurepärane talent ning nüüd on meie asi aidata tal oma talenti realiseerida,” lausus EF Education Firsti juht Jonathan Vaughters. “Meie sporditeaduse ja spordidirektorite grupp on motiveeritud tegema sellest kutist suure meistri. Meie meeskonnal puudub auhinnakapist ühe suure klassiku võit ja selleks on Milano-San Remo. Halvorsenil on võimalus see trofee meile tuua.”

“Olen sprinter, kellele väga, väga meeldib võita ja kes vihkab kaotamist. Tahan aidata meil meeskonnana koos võita ja areneda,” lausus Halvorsen, kes peab väga lugu Norra loodusest ja suusatamisest.

EF Education Firstil on 2020. aastaks leping 21 mehega, Kangertit nende hulgas ei ole.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X