Kangert tõusis Tour de France’il 30 parema sekka

Pühapäeval sõideti Brüsselis Tour de France’i teine etapp. 27,6 kilomeetri pikkuse meeskonnasõidu võitis Jumbo-Visma, Tanel Kangerti leivaisa EF Education First oli kuues.

Jumbo-Visma võitis etapi 20-sekundilise eduga Briti meeskonna Team Ineos ees, ehk üldliidrina jätkab avaetapil üllatusliku võidu teeninud hollandlane Mike Teunissen.

Kangerti tiim EF Education First jäi Jumbo-Vismast kuuendana maha 28 sekundiga, teise eestlasena Prantsusmaa velotuuril kaasa lööva Rein Taaramäe leivaisa Direct Energie kaotas 1.42 ja oli 20.

Kangert tõusis üldarvestuses 28. kohale (+0.38), Taaramäe on üldarvestuses 122. (+1.52).

Allikas: sport.err.ee