Kangert tõusis Tirreno-Adriatico kokkuvõttes

599168hde0at28

Itaalias jätkuva kõrgetasemelise Tirreno-Adriatico velotuuri 2. etapi võitis Julian Alaphilippe (Deceuninck – Quick Step), kes alistas ülesmäge kulgenud väiksemat sorti grupifinišis olümpiavõitja Greg van Avermaeti (CCC Team) ja Tanel Kangerti tiimikaaslase Alberto Bettioli (EF Education First). Kangert ületas lõpujoone 44. kohal, kaotades Alaphilippele 47 sekundit.

Kokkuvõttes tõusis liidriks Adam Yates (Mitchelton-Scott), teist kohta hoidval tiimikaaslasel Brent Bookwalteril on sama aeg. Kolmandat kohta jagavad sama ajaga Team Jumbo-Visma ratturid Primož Roglič ja Laurens de Plus, kes jäävad Yatesist maha 7 sekundit. Mitchelton-Scott võitis eile meeskonnasõidu Jumbo-Visma ja Sunwebi ees.

Kangert kerkis üldarvestuses kahe koha võrra 35. positsioonile. Ta kaotab Yatesile 1.43. Homme on kavas velotuuri pikim, 226 km etapp, mis viib ratturid Pomarance’ist Folignosse. Tegemist on etapiga, mis peaks soosima jooksikuid.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X