Kangert tõusis Tirreno-Adriatico kokkuvõttes

Itaalias jätkuva kõrgetasemelise Tirreno-Adriatico velotuuri 2. etapi võitis Julian Alaphilippe (Deceuninck – Quick Step), kes alistas ülesmäge kulgenud väiksemat sorti grupifinišis olümpiavõitja Greg van Avermaeti (CCC Team) ja Tanel Kangerti tiimikaaslase Alberto Bettioli (EF Education First). Kangert ületas lõpujoone 44. kohal, kaotades Alaphilippele 47 sekundit.

Kokkuvõttes tõusis liidriks Adam Yates (Mitchelton-Scott), teist kohta hoidval tiimikaaslasel Brent Bookwalteril on sama aeg. Kolmandat kohta jagavad sama ajaga Team Jumbo-Visma ratturid Primož Roglič ja Laurens de Plus, kes jäävad Yatesist maha 7 sekundit. Mitchelton-Scott võitis eile meeskonnasõidu Jumbo-Visma ja Sunwebi ees.

Kangert kerkis üldarvestuses kahe koha võrra 35. positsioonile. Ta kaotab Yatesile 1.43. Homme on kavas velotuuri pikim, 226 km etapp, mis viib ratturid Pomarance’ist Folignosse. Tegemist on etapiga, mis peaks soosima jooksikuid.

Allikas: marathon100.com