Kangert tõusis Šveitsi tuuril kahe koha võrra

Vihmasajus ja külma ilmaga peetud Šveitsi velotuuri 4. etapi (189 km) võitis Christopher Juul-Jensen (Mitchelton-Scott), kes edestas kaheksa sekundiga Michael Matthewsi (Team Sunweb) ning Yves Lampaerti (Quick-Step Floors). Peagrupis lõpetanud Tanel Kangert (Astana) sai 42. (+0.08) ja Rein Taaramäe (Direct Energie) 105. (+6.15) koha.

Kokkuvõttes on nelikjuhtimine jätkuvalt BMC ratturite käes. Juhib Stefan Küng, edestades kolme sekundiga Greg van Avermaeti ja Richie Portet. Kahe koha võrra tõusnud Kangert hoiab 42. positsiooni (+1.21), Taaramäe jätkab 98. kohal (+12.38).

Kangert on koha poolest Astana parim rattur, kuid sama ajalise kaotusega järgneb talle Jakob Fuglsang, kes on Tour de France’il Kasahstani klubi liider. Küsimus on, kas Astana panustab Kangertile või Fuglsangile? Homsel etapil saavad särada mägedemehed – 156 km pikkune päev kulmineerub lõputõusuga.

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X