Kangert tõusis Provence’i velotuuril 63 kohta

Prantsusmaal jätkuval Tour de la Provence’i velotuuril sai Tanel Kangert (EF Pro Cycling) reedel sõidetud 174,9 kilomeetri pikkusel teisel etapil 24. koha.

Kangert kaotas etapivõidu teeninud venelasele Aleksandr Vlasovile (Astana Pro Team) 34 sekundiga. Vlasovi järel tuli teiseks hollandlane Wilco Kelderman (Team Sunweb; +0.24) ja kolmandaks kasahh Aleksei Lutsenko (Astana Pro Team; +0.24).

Rein Taaramäe (Team Total Direct Energie) kaotas võitjale kolm minutit ja kaks sekundit ning sai 54. koha, Norman Vahtra sai kirja eelviimase, ehk 141. tulemuse (+13.21).

Tuuri üldarvestuses tõusis liidriks etapivõidu teeninud Vlasov, kes edestab Wilco Keldermani 28 sekundiga. Tanel Kangert kerkis 63 koha võrra ja on 24., Rein Taaramäe on 53. ning Norman Vahtra 131.