Kangert tõusis Prantsusmaal 20. kohale

Tanel Kangert (Astana) lõpetas Prantsusmaal jätkuva mitmepäevasõidu Tour Poitou-Charentes en Nouvelle Aquitaine (UCI kategooria 2.1) teise etapi 17. kohal ja tõusis kokkuvõttes 20. reale.

Teisel, 189 km pikkusel etapil võidutses prantslane Arnaud Demare (Groupama – FDJ), teisena lõpetas itaallane Matteo Malucelli (Androni Giocattoli-Sidermec) ning kolmanda koha sai prantslane Hugo Hofstetter (Cofidis, Solutions Credits). Kangert lõpetas peagrupist kuus sekundit hiljem, tulles finišisse koos enda tiimikaaslase Laurens De Vreesega. De Vreese sai 16. ja Kangert 17. koha.

Alo Jakin (St Michel-Auber93) finišeeris 65. kohal, kaotades võitjale 39 sekundit.

Üldarvestuses jätkab liidrina Demare, edestades kümne sekundiga Malucellit ja 16 sekundiga Hofstetterit. Kangert tõusis üheksa kohta ja on nüüd 20., kaotades liidrile 29 sekundit. Jakin parandas samuti positsiooni, tõustes 62. kohale (+1.02).