Kangert tõusis Itaalias 20 parema sekka

Tanel Kangert (Team BikeExchange) pälvis Itaalias, Sardiinia saarel toimuva velotuuri 1st Settimana Ciclistica Italiana (UCI 2.1) neljandal etapil (168 km) 12. koha ning jätkab kokkuvõttes 17. positsioonil.

Cagliari linnas alanud ja lõppenud neljanda etapi võitis itaallane Diego Ulissi (UAE-Team Emirates; 4:03.58), edestades valgevenelasest klubikaaslast Aleksandr Riabšenkot ja belglast Sep Vanmarcket (Israel Start-Up Nation). Kangert sai võitjaga sama aja ja 12. koha.

Üldarvestuses tõusis eestlane 21 positsiooni võrra 17. kohale, kaotades liidrile Ulissile kahe minuti ja 13 sekundiga. Teisel kohal jätkab Vanmarcke (+0.12) ja kolmandal Giovanni Aleotti (Bora – Hansgrohe; +0.16).

Pühapäeval ootab rattureid ees 170,2 kilomeetrit. Peale seda lendab Kangert Tokyosse olümpiamängudele, kus teda ootab 24. juulil ees meeste grupisõit ning 28. juulil meeste eraldistardist sõit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X