Kangert tõusis Itaalia velotuuril esikümnesse

824761he357t28

Tanel Kangert (EF Pro Cycling) lõpetas Giro d’Italia velotuuri teise etapi (Alcamo – Agrigento; 149 km) peagrupis ja tõusis kokkuvõttes esikümnesse.

Pühapäeval hakkasid lõpusirgel etapivõitu püüdma kolm ratturit, kõige teravam jalg oli Diego Ulissil (UAE Team Emirates), kes tõi Itaaliale koduselt velotuurilt teise järjestikuse võidu. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) pidi leppima teise ja Mikkel Honore (Deceuninck-Quickstep) kolmanda kohaga.

Tanel Kangert (EF Pro Cycling) lõpetas kolmikust viis sekundit hiljem finišisse jõudnud peagrupis ja sai etapi arvestuses 33. koha, kokkuvõttes tõusis eestlane tulevase koduklubi Mitchelton-Scotti esisõitja Simon Yatesiga jagama kaheksandat-üheksandat kohta.

Liidrina jätkab Filippo Ganna (Ineos), kes edestab portugallast Joao Almeidat (Deceuninck-Quickstep) 22 ja britti Geraint Thomast (Ineos) 23 sekundiga. Kangert-Yates kaotavad neile 49 sekundit.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X