Kangert sai ühepäevasõidul Prantsusmaal 25. koha

Tanel Kangert (Bike Exchange) pälvis Prantsusmaal sõidetud kõrgetasemelisel ühepäevasõidul 85th Bretagne Classic – Ouest-France (1.UWT) 25. koha.

251-kilomeetrisel võidusõidul, mille start ja finiš on Plouay linnas, teenis esikoha prantslane Benoit Cosnefroy (AG2R Citroen Team; 5:59.56), edestades finišijoonel kaasmaalast Julian Alaphilippe’i (Deveuninck – Quick Step). Kolm sekundit hiljem lõpetanud taanlane Mikkel Frolich Honore (Deceuninck – Quick Step) sai kolmanda koha.

Kangert ületas finišijoone suuremas grupis, mis kaotas võitjale 17 sekundiga ning pälvis 25. koha. Raskel sõidul sai tulemuse kirja 168 ratturist 96.