Kangert sai Prantsusmaal mägisel etapil 12. koha

kanks

Prantsusmaal peetaval mägisel Tour du Haut Var velotuuril näitas Col d’Eze’i otsas lõppenud etapil võimu Nairo Quintana (Arkea – Samsic).

Colombia rattur ründas 4,6 km pikkuse finišitõusu algfaasis ning kestis silmnähtavate probleemideta lõpuni, vahendab Baltic Chain Cycling. Finišijoonel oli tema edu 22-mehelise juhtgrupi ees 40 sekundit. Juhtgruppi kuulus ka Tanel Kangert (EF Pro Cycling), kes sai etapil 12. koha. Tema tiimikaaslane Simon Clarke oli teine ja Lilian Calmejane (Total Direct Energie) kolmas.

Ratturite tööpäev kujunes 175 km pikkuseks, raskemaid tõuse jäi trassile kuus. Finišitõus Col d’Eze on kuurortlinna Nice’i külje all.

Kokkuvõttes on Quintana edu Michael Storeri (Team Sunweb) ees 38 sekundit. Kangert on enne viimast etappi üldarvestuses 15. kohal (+0.40). Ka pühapäeval lõpeb sõit pika tõusu otsas. Tee Mont Faroni tippu kulgeb ülesmäge 5,7 km jagu.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X