Kangert sai Norra velotuuri neljandal etapil 38. koha

Tanel Kangert (Astana) teenis 2. HC kategooria mitmepäevasõidu Arctic Race of Norway neljandal ja viimasel etapil 38. koha.

Honningsvagist Hammerfesti kulgenud 194 kilomeetri pikkusel etapil võidutses Corendon-Circus meeskonna rattur Mathieu van der Poel. Ajaga 3:21.02 võidutsenud hollandlane edestas teise koha saanud norralast Enger Sondret (Israel Cycling Academy) ja kolmandaks tulnud Quentin Pacherit (Vital Concept Cycling Club).

Ainsa eestlasena võistlustules olnud Astana rattur Tanel Kangert finišeeris van der Poelist neli sekundit hiljem.

Tuuri üldvõitjaks krooniti Kangerti tiimikaaslane Sergei Tšernetski. Teiseks jäi norralane Markus Hoelgaard (Joker Icipal), kolmanda koha teenis ameeriklane Colin Joyce (Rally Cycling). Tanel Kangert sai kokkuvõttes 24. koha.

Allikas: sport.err.ee