Kangert sai Dauphine tuuri teisel etapil tugeva rahetormi kiuste 35. koha

Dauphine velotuuri teise, 135-kilomeetrise etapi võitis 650 meetrit enne finišijoont rünnanud sloveen Primož Roglic. Tanel Kangert oli 35. ja Rein Taaramäe 56.

Roglic (Jumbo-Visma) edestas finišis prantslast Thibaut Pinot’d (Groupama-FDJ), sakslast Emanuel Buchmanni (Bora-Hansgrohe) ning teist prantslast Guillaume Martini (Cofidis) kaheksa sekundiga.

Pärast esimeste meeste finišit tabas rajale jäänud sõitjaid tugev rahetorm, paljud ratturid pagesid enda kaitsmiseks tiimimasinatesse ning autasustamistseremoonia jäeti pooleli.

Tanel Kangert (EF Pro Cycling) kaotas võitjale 4.04 ja sai 35. koha, Rein Taaramäe (Total Direct Energie; +10.36) oli 56. Üldarvestuses edestab Roglic 12 sekundiga Pinot’d, Kangert (+6.29) on 39. ning Taaramäe (+11.49) 56.