Kangert oli ühepäevasõidul lähedal kohale esikümnes

Prantsusmaal täna peetud UCI 1.1 kategooria Ardeche’i ühepäevasõidul (Guilherand – Granges; 200,2 km) oli eestlastest parim 11. koha teeninud Tanel Kangert (Astana).

Sõidu võitis prantslane Romain Bardet (AG2R La Mondiale; 5:37.13), kes edestas 47 sekundiga sakslast Maximilian Schachmanni (Quick-Step Floors).

Kangert kaotas võitjale minuti ja 11 sekundit. Alo Jakin (St Michel – Auber93) sai 45. (+8.36) ja Rein Taaramäe (Direct Energie) 94. koha (+8.36).

Taaramäe pidi algselt pedaalima märtsis Pariis – Nice’i velotuuril, aga kehva vormi tõttu seal siiski ei stardi ja sõidab selle asemel hoopis Hispaaniasse mäestikulaagrisse.