Kangert lõpetas taas peagrupis ja tõusis üldarvestuses 20 parema sekka

Suurbritannia velotuuri (UCI 2.HC) 165,9-kilomeetrisel teisel etapil sai peagrupis lõpetanud Tanel Kangert (EF Education First) 18. koha.

Eesti rattur lõpetas grupis, mille ajaks kujunes 3:55.53. Etapivõidu teenis itaallane Matteo Trentin (Mitchelton-Scott), kellele järgnesid belglane Jasper de Bust (Lotto Soudal) ning hollandlane Mike Teunissen (Team Jumbo-Visma).

Etapi võitnud Trentin tõusis ka velotuuri üldliidriks, edestades teisel kohal olevat kaasmaalast Davide Cimolaid (Israel Cycling Academy) 11 sekundiga. Kolmas on belglane Jasper de Buyst (+0.11).

Tanel Kangert tõusis tänase tulemusega 27 kohta ja asub nüüd 19. kohal, jäädes liidrist maha 17 sekundiga.

Kaheksaetapilise velotuuri kolmas, 183,2-kilomeetrine etapp Berwick-upon-Tweedist Newcastle-upon-Tyne’i sõidetakse esmaspäeval.

Allikas: sport.err.ee