Kangert lõpetas Suurbritannia velotuuri avaetapil peagrupis

633726h2d1ct63

Tanel Kangert (EF Education First) lõpetas 16th OVO Energy Tour of Britain (UCI 2.HC) nime kandva velotuuri avaetapi peagrupis, 43. kohal. Grupifinišis võidutses hollandlane Dylan Groenewegen (Team Jumbo-Visma).

201,5-kilomeetrisel avaetapil oli suure grupi lõpuajaks neli tundi, 39 minutit ja 49 sekundit. Teise ja kolmanda koha jagasid omavahel Itaalia ratturid Davide Cimolai (Israel Cycling Academy) ja Matteo Trentin (Mitchelton-Scott). Esimese kuue hulka mahtusid veel Mathiue van der Poel (Corendon-Circus), Ben Swift (Team Ineos) ja Boris Vallee (Wanty-Gobert Cycling Team). Kangert sai võitjaga sama aja ja lõpetas 43. kohal.

Teisel etapil sõidavad ratturid Kelso teedel 165,9 kilomeetrit. Kuuendal etapil on velotuuril kavas ka 14,4 kilomeetri pikkune temposõit. Mitmepäevasõit lõpeb järgmisel laupäeval.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X