Kangert lõpetas Sloveenia velotuuri kuuenda kohaga

Pühapäeval lõppenud Sloveenia velotuuril triumfeeris mullune Prantsusmaa velotuuri võitja Tadej Pogacar (Team Emirates), Tanel Kangert (Team BikeExchange) sai kuuenda koha.

Pühapäevase viienda etapi (Ljubljana – Novo mesto; 175,3 km) võitis sakslane Phil Bauhaus (Bahrain Victorious), aga Pogacar ja Kangert lõpetasid temaga sama aja saanud peagrupis.

Sellest piisas, et 22-aastasele sloveenile koduradadel võit kindlustada. Velotuuri kokkuvõttes edestas ta tiimikaaslast Diego Ulissit 1.21-ga, 1.35 jäi temast maha Astana rattur Matteo Sobrero.

Kangert sai pühapäevase etapi arvestuses 32. koha, kokkuvõttes kaotas ta Pogacarile kuuendana 2.34.

Allikas: sport.err.ee