Kangert lõpetas Poola velotuuri avaetapil peagrupis

Poola velotuuri (UCI World Tour) avaetapil (Lublin – Chelm; 216,4 km) teenis esikoha sakslane Phil Bauhaus (Bahrain – Victorious). Tanel Kangert (BikeExchange) lõpetas võistluse peagrupis.

Bauhaus edestas grupifinišiga lõppenud sõidul kolumblast Alvaro Jose Hodegi (Deceuninck – Quick Step) ja prantslast Hugo Hofstetterit (Israel Start-Up Nation).

Peagrupis lõpetanud Kangert sai võitjaga sama aja ja 68. koha. Norman Vahtra (Israel Start-Up Nation) kaotas Bauhausile ühe minuti 53 sekundiga ning teenis 126. koha.

Teisel etapil ootab rattureid 200,8 kilomeetrit, velotuur lõpeb pühapäeval.