Kangert lõpetas Pariisi-Nice’i velotuuril taas peagrupis

kanks

Prantsusmaal jätkuval Pariisi-Nice’i velotuuril oli viiendal võistluspäeval kavas pikim, 227-kilomeetrine etapp (Gannat – La Cote-Saint-Andre). Tanel Kangert (EF Education First) lõpetas võistluse peagrupis, 31. kohal.

Etapi võitis itaallane Niccolo Bonifazio (Team Total Direct Energie) ajaga viis tundi, 18 minutit ja kaks sekundit. Teise koha sai hispaanlane Ivan Garcia Cortina (Bahrain – McLaren) ja kolmanda slovakk Peter Sagan (Bora-Hansgrohe). Võitjaga sai sama aja 68 ratturit.

Kokkuvõttes paremate seas muutusi ei toimunud. Kollases liidrisärgis jätkab sakslane Maximilian Schachmann (Bora-Hansgrohe). Taanlane Sören Kragh Andersen (Team Sunweb) kaotab talle 58 sekundiga ja austerlane Felix Grossschartner (Bora-Hansgrohe) ühe minuti ja ühe sekundiga. Kangert jätkab 15. kohal, kaotades liidrile ühe minuti ja 31 sekundiga.

Velotuuri kuuendal etapil sõidavad ratturid 161,5 kilomeetrit Sorguesi linnast Apti. Mitmepäevasõit lõpeb pühapäeval.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X