Kangert lõpetas GP Quebecil 94. positsioonil, klubikaaslane pjedestaalil

Kanadas toimunud Wolrd Touri kalendri ühepäevasõidul GP Cycliste de Quebec pälvis Tanel Kangert (Team BikeExchange – Jayco) 94. koha. Eestlase klubikaaslane Michael Matthews sai teise koha.

201,6-kilomeetrise võistluse võitis prantslane Benoit Cosnefroy (AG2R Citroen Team) ajaga 4:46.56. Peagrupp kaotas talle nelja sekundiga, milles oli kiireim Matthews. Esmakordselt Kanadas võistelnud Biniam Girmay (Intermarche – Wanty – Gobert Materiaux) sai kolmanda koha. Kangert kaotas võitjale kuue minuti ja 36 sekundiga.

„Peale kaheaastast pausi saime lõpuks taas Kanadas võistelda. Suurepärane võistlus, suurepärane meeskond ja Bling tegi, mida ta oskab kõige paremini – lõpetas pjedestaalil,“ kirjutas Kangert sotsiaalmeedias.

Pühapäeval teeb Kangert Kanadas veel ühe võistluse, kui stardib 11. GP Cycliste de Montrealil.