Kangert kerkis Itaalias kuue positsiooni võrra

Tanel Kangert (Team BikeExchange) teenis Sardiinias toimuva velotuuri 1st Settimana Ciclistica Italiana (UCI 2.1) kolmandal etapil (180,9 km) 74. koha ning jätkab kokkuvõttes 38. positsioonil.

Etapivõidu teenis teist päeva järjest Pascal Ackermann (Bora – Hansgrohe), edestades grupifinišis itaallast Jonathan Milani (Bahrain – Victorious) ja prantslast Rudy Barbieri (Israel Start-Up Nation). Kangert kaotas võitjale 42 sekundiga.

Kokkuvõttes jätkab liidrina Diego Ulissi (UAE-Team Emirates). Teisele kohale kerkis Sep Vanmarcke (Israel Start-Up Nation) ja kolmandale Giovanni Aleotti (Bora – Hansgrohe). Kangert tõusis üldarvestuses kuue positsiooni võrra ning on nüüd 38. kohal, kaotades liidrile kahe minuti ja kolme sekundiga.

Laupäeval sõidetakse Cagliari linna lähedal 168 kilomeetrit. Mitmepäevasõit lõpeb pühapäeval ning peale seda sõidab eestlane Tokyosse olümpiamängudele.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X