Kangert jätkas Dauphine velotuuri 32. kohaga, etapivõit itaallasele

Prantsusmaal jätkuval Dauphine velotuuri (2.UWT) 157-kilomeetrisel kolmandal etapil sai Tanel Kangert (EF Pro Cycling) 32. koha (+5.30).

Etapivõidu pälvis itaallane Davide Formolo (UAE-Team Emirates) ajaga 4:06.56, edestades teiseks tulnud sloveeni Primož Roglicit (Team Jumbo-Visma) 33 sekundiga. Sama palju kaotas võitjale ka kolmandaks tulnud prantslane Thibaut Pinot (Groupama-FDJ).

Üldarvestuses tõusis Kangert viie koha võrra, 34. positsioonile (+11.32). Esikolmik püsib muutumatu: liidrina jätkab Primož Roglic, kelle järgnevad Thibaut Pinot (+0.14) ja sakslane Emanuel Buchmann (Bora-Hansgrohe; +0.20).

Rein Taaramäe (Team Total Direct Energie) sai tänasel etapil 132. koha (+28.09) ja langes üldarvestuses 16 kohta, asudes nüüd 72. positsioonil (+39.31).

Velotuur jätkub laupäeval sõidetava mägise 153,5-kilomeetrise etapiga. Viimane, viies etapp on kavas pühapäeval.